Richd.Anders producent kantówki okiennej

Miejsce
w bazie:
3
Richd.Anders producent kantówki okiennej
  • Cena 5/5
  • metraż 5/5
  • Zadowolenie 5/5
Kolejowa 13
37-220 Kańczuga
tel: 668118101 http://www.richd-anders.pl/
Średnia Ocen
5/5
ILOŚĆ OCEN: 6

Szczegóły opis firmy

Firma Richd. ANDERS Polska jest częścią branży drzewnej i zajmuje się produkcją oraz sprzedażą własnych wyrobów. Została stworzona w 1994 roku, jednak jest kontynuacją znacznie dłuższej, bo ponad 135-letniej tradycji drzewiarskiej rodziny Anders. Pierwszy tartak Richarda Andersa założony został w 1882 roku w rejonie Pojezierza Mazurskiego.

Zamiłowanie do drewna i umiejętność jego obróbki przekazywana była z pokolenia na pokolenia, co zaowocowało powstaniem przedsiębiorstwa dysponującego specjalistyczną wiedzą i doświadczeniem. Firma posiada certyfikat FSC, ponieważ działa odpowiedzialnie dla przyszłych pokoleń pozyskując surowce wyłącznie z wyznaczonych lasów i źródeł. Zakład produkcyjny firmy znajduje się w Kańczudze - miejscowości w województwie Podkarpackim. Tam wytwarzane są głównie półfabrykaty z drewna klejonego warstwowo, przeznaczone dla zakładów stolarki otworowej (kantówka okienna i drzwiowa) oraz meblowych (płyty i stelaże). Firma zajmuje się także parzeniem drewna, suszeniem oraz obróbką mechaniczną. Zakład wyposażony jest w niezbędną infrastrukturę. Nowoczesne hale produkcyjne i magazynowe mają łączną powierzchnię 4800 m2. Znajdują się w nim również 3 bezobsługowe kotły grzewcze, w tym kocioł parowy, 4 komory suszarnicze oraz parzelnia drewna.

Produkcja oparta jest na nowoczesnej technologii. Obrabiarki do drewna najnowszej generacji wraz z pozostałymi urządzeniami pozwalają na tworzenie wyrobów spełniających najwyższe standardy. Wszystkie stosowane przez firmę narzędzia, kleje oraz realizowane procesy spełniają normy europejskie. Jakość produktów Richd. ANDERS jest potwierdzona stosownymi certyfikatami. Kadra kierowniczy oraz poszczególni pracownicy mogą pochwalić się odpowiednim doświadczeniem i wiedzą o branży drzewnej. Firma zapewnia swoim klientom wysokiej klasy, innowacyjne rozwiązania oraz profesjonalną obsługę w oparciu o międzynarodową sieć agentów.

Jak oceniasz firmę?
Cena
metraż
Zadowolenie
Najnowsze opinie w bazie: (6)
Samuel09
Warto kupować w firmie z taką historią i doświadczeniem. Byłem na miejscu i zakład zrobił na mnie wrażenie. Wszystkie produkty, które otrzymałem były idealnie docięte, nic nie trzeba poprawiać.
Renata
Firma cechująca się profesjonalizmem. Zamawiałam stelaże i dostałam produkt wytrzymały, solidny, który posłuży mi na lata.
Stefan
Najlepszy producent elementów drewnianych w okolicy.
Mirek
Jakość i zaufanie - polecam firmę.
Patryk
Zaopatruję się u tego producenta od wielu już lat. Materiały, które dostarcza są zawsze wysokiej jakości i to się chwali.
Witek
Firma z wieloletnim doświadczeniem i bogatym asortymentem. Polecam.
Napisz opinię o firmie
Całościowa ocena:

inne firmy w bazie

KRÓLA KAZIMIERZA 7/2
35-061 Rzeszów
tel: 791064400
Zostaw ocenę
pierwszy
Witolda 6b
35-302 Rzeszów
tel: 177735757
Ocena: 5/5 (7 opinii)
Goździkowa 14 A/4
35-604 Rzeszów
tel: 660722441
Ocena: 5/5 (5 opinii)
Jazowa 28A
35-326 Rzeszów
tel: 608383224
Ocena: 3/5 (5 opinii)
Kilińskiego 2
35-005 Rzeszów
tel: 575430001
Ocena: 5/5 (2 opinie)
Ocena: 5/5 (1 opinia)

Filtry do gazu ziemnego to urządzenia, które zap...
Śliniaczek dla malucha jest absolutnie wymagany....
W naszym tekście postaramy się jednakże przekaz...
Chcąc kupić nowego pupilka, mamy tu na myśli ps...
Decyzja o wyborze kierunku studiów nigdy nie jest...
Wybór baterii zlewozmywakowej może nie być łat...