LINEA Profesjonalne maszyny sprzątające

Miejsce
w bazie:
1
LINEA Profesjonalne maszyny sprzątające
Warszawska 139
35-205 Rzeszów
tel: 178631039 https://www.elinea.pl/
Średnia Ocen
5/5
ILOŚĆ OCEN: 18

Szczegóły opis firmy

Linea jest uznanym dystrybutorem nowoczesnych produktów, środków chemicznych oraz urządzeń przeznaczonych do sprzątania. Firma ma w ofercie wszystko, co potrzebne, aby zadbać o czystość zarówno w domu, jak i w budynku wielkopowierzchniowym. Linea współpracuje z klientami wielu branż i jest autoryzowanym dealerem oraz punktem serwisowym marki Taski, specjalizującej się w produkcji wysokiej klasy maszyn do czyszczenia. 
 
Linea zapewnia klientom dostęp do najlepszego sprzętu sprzątającego na rynku. Urządzenia marki Taski to jedne z najlepszych na rynku - są wygodne i łatwe w użytkowaniu, niezawodne oraz solidne. Sprzęt ten występuje w kilku rodzajach - bateryjnej, kablowej oraz samojezdnej. Wspomniane maszyny czyszczące doskonale sprawdzą się użytkowaniu na dużych powierzchniach - w magazynach, halach produkcyjnych czy w galeriach handlowych. Linea dysponuje szeroką gamą oryginalnych części zamiennych, dzięki czemu czas napraw sprzętu jest ograniczony do minimum. Dodatkowo, specjaliści z firmy Linea zapewniają klientom szkolenia w zakresie obsługi urządzeń. Oprócz możliwości zakupu sprzętu, Linea oferuje także usługi związane z ich dzierżawą. Z opcji tej korzystają klienci, którzy nie chcą bądź nie mogą zainwestować w zakup urządzeń sprzątających. 
 
Linea proponuje szeroki wybór wózków hotelowych i do sprzątania, mopów, polerek, padów czy środków czystości. To niezwykle solidne i nowoczesne produkty, które mogą być stosowane w domu oraz w obiektach wielkopowierzchniowych. Linea zaprasza do współpracy wszystkich klientów, zarówno duże przedsiębiorstwa, jak i małe firmy, zaczynające przygodę z biznesem. Jeżeli szukasz najlepszych urządzeń sprzątających, które są łatwe w obsłudze i niezawodne, oferta Linea bez wątpienia zwróci Twoją uwagę.Linea to znana na rynku branżowym firma, która już od ponad dziesięciu lat zaopatruje małe i duże przedsiębiorstwa w wysokiej klasy sprzęt czyszczący. Oferta skupia się wokół urządzeń i maszyn przeznaczonych do sprzątania powierzchni handlowych i produkcyjnych. W sklepie Linea znajdziemy m. in. wózki hotelowe, odkurzacze piorące, polerki i szorowarki, a także sprzęty ręczne i środki chemiczne. Firma współpracuje z najlepszymi na rynku producentami - Papernet, Taski, Splast czy Diversey. Linea zapewnia również klientom także szkolenia oraz prezentacje maszyn, a także montaż i serwis zakupionych urządzeń.

 

Linea to firma, która stara się przekazać klientom swoją fachową wiedzę na temat użytkowania maszyn, a także dbania o zdrowie i bezpieczeństwo w każdym miejscu — organizują szkolenia oraz pokazy poszczególnych urządzeń. Oprócz tego Linea jest dostawcą renomowanych produktów od znanych i cenionych na całym świecie marek z branży sprzątającej, takich jak: Taski, Diversey, Splast, Papernet. Firmę wyróżnia indywidualne podejście do każdego klienta — współpraca jest oparta na wzajemnym zaufaniu, przez co Linea postrzegana jest jako rzetelny partner w biznesie.

W swojej ofercie posiada szorowarki i polerki, odkurzacze piorące lub hotelowe czy wózki do sprzątania. Dodatkowo, chemia hotelowa czy pady czyszczące lub mopy profesjonalne o tylko kilka z oferowanych akcesoriów do maszyn.

Jak oceniasz firmę?
Cena
metraż
Zadowolenie
Najnowsze opinie w bazie: (18)
Jolka
Świetne urządzenia do sprzątania, jakość zadowalająca.
Kornelia
Sprzęty łatwe w obsłudze. Fajna jakość i niskie ceny.
Dawid
Serwis na wysokim poziomie, świetni fachowcy.
Ewa
Firma dba o klientów.
Ewelina
Linea jest godna polecenia.
Dorota
Szczerze polecam. Podchodzą do każdego klienta indywidualnie i zwracają
Monika
Jestem zadowolona z naprawy i serwisu maszyn.
Adam
Korzystam często z maszyn czyszczących od Linea i polecam.
Ada
Firma jest godna polecenia. Rzetelnie podchodzi do swoich klientów.
Kamil
Maszyny czyszczące samojezdne to ogromne udogodnienie w sklepach wielkopowierzchniowych, czy halach produkcyjnych. Zakupiłem maszynę swingo 150 B Li-Ion i świetnie radzi sobie w moim sklepie o średniej wielkości. W łatwy i szybki sposób jest czysto.
Mike
Cena maszyn sprzątających jest bardzo odpowiednia do ich jakości. Warto zainwestować w sprzęt na lata.
Sara
Nie wyobrażam sobie funkcjonowania mojej placówki bez maszyn Taski. Sprzęt jest tak solidny, praktyczny i co najważniejsze zwinny. Bardzo szybko się sprząta za jego pomocą.
Dominika
Dzięki takim maszynom sprzątanie jest o wiele krótsze i bardziej funkcjonalne. Nie wyobrażam sobie bez nich sprzątania dużego hotelu, czy szpitala. Są bardzo praktyczne.
Paweł
Warto zainwestować w profesjonalne maszyny TASKI. Sprzęt posłuży na lata, a profesjonalizm widać od razu. Jest to duże udogodnienie w utrzymywaniu higieny.
Michał
Polecam firmę Linea - bardzo rzetelna i przyjazna firma. Posiada urządzenia wysokiej jakości, które mają długą żywotność. Są bezawaryjne, bardzo ekonomiczne.
Władek
Świetne maszyny czyszczące, bardzo wysokiej klasy. u mnie w firmie posiadamy pare maszyn czyszczących oraz środki tej firmy. Doskonale spełniają się w swojej roli.
kasia
Polecam maszyny czyszczące od firmy Linea - swietna jakosc sa niezastapione - bardzo bezawaryjne.
ania
Serdecznie polecam mopy do sprzatania od firmy LINEA - bardzo dobra jakosc. Posiadam w swoim sklepie akcesoria maszyny od tej firmy - bardzo profesjonalne i doskonale sprawdzają się w swojej roli.
Napisz opinię o firmie
Całościowa ocena:

inne firmy w bazie

Matejki 12
35-105 Rzeszów
tel: 503148064
Zostaw ocenę
pierwszy
Kilińskiego 2
35-005 Rzeszów
tel: 575430001
Ocena: 5/5 (2 opinie)
Aleja Armii Krajowej 4A
35-307 Rzeszów
tel: 602653795
Ocena: 5/5 (2 opinie)
Starzyńskiego 22/11
35-508 Rzeszów
tel: 668152910
Zostaw ocenę
pierwszy
Ruczajowa 1
35-304 Rzeszów
tel: 172299293
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Kwiatkowskiego 7
35-326 Rzeszów
tel: 178579073
Zostaw ocenę
pierwszy

Pokój młodzieżowy to miejsce zaaranżowane zar...
Łóżko to podstawowy rodzaj wyposażenia każdeg...
Architektura wnętrz to bardzo ciekawa dziedzina. ...
Elementy wyposażenia mieszkania nie stanowią ju...
Jeżeli spodziewacie się dziecka, to musicie pozn...
Decyzja o wyborze kierunku studiów nigdy nie jest...