M. Wojciechowska i Wspólnicy - Kancelaria prawnicza

Miejsce
w bazie:
5
M. Wojciechowska i Wspólnicy - Kancelaria prawnicza
Mochnackiego 25/3
35-016 Rzeszów
tel: 172522085 http://www.kancelaria-rzeszow.com/
Średnia Ocen
5/5
ILOŚĆ OCEN: 4

Szczegóły opis firmy

M. Wojciechowska i Wspólnicy świadczy usługi z zakresu wielu gałęzi prawa. Kancelarię tworzy zespół: Radca Prawny i Adwokat, którzy posiadają wysokie kwalifikacje i mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w pracy z klientami. W życiu każdego z nas następuje czasem moment, kiedy nie jesteśmy sobie w stanie poradzić z jakimś zagadnieniem z dziedziny prawa, bądź wpadliśmy w tarapaty z których wyciągnąć nas może jedynie doświadczony prawnik. 
 
Rzeszów, jako miasto wojewódzkie posiada dużą liczbę punktów świadczących usługi z zakresu prawa, jednak kancelaria M. Wojciechowska i Wspólnicy jest jednym z nielicznych miejsc, które zrzesza ekspertów dysponujących tak dużą wiedzą i doświadczeniem. Dzięki temu, każdy klient jest traktowany tutaj w sposób indywidualny, a standardy, jakimi kieruje się kancelaria pozwalają na wypracowanie najkorzystniejszego dla niego rozwiązania. Jeżeli zależy ci na rzetelnej i fachowej analizie twojego problemu, umów się na spotkanie.
 
M. Wojciechowska i wspólnicy Adwokat Rzeszów mieści się w Rzeszowie na ul. Mochanckiego 25/3. Firma ta działa na rynku usług prawniczych od 1996 roku. Pod obecną nazwą firma ta funkcjonuje od 2002 roku. Kancelaria jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00-17.00. Istnieje możliwość skorzystania z usług kancelarii w sobotę po uprzednim umówieniu się na wizytę z sekretariatem firmy. Firma ta swoje usługi opiera na osobistej pracy wspólników- adwokatów i radców prawnych, dla których wsparciem jest kilkunastoosobowy zespół prawników, asystentów, aplikantów i współpracowników- specjalistów z branży podatkowej i budowlanej. 
 
Podczas prowadzenia każdej sprawy zachowana jest pełna dyskrecja i poufność. Daje to gwarancję bezpieczeństwa powierzonych spraw. Dużym atutem tej kancelarii jest połączenie doświadczenia i wiedzy prawniczej z kreatywnością w doradztwie prawnym. Pozwala to na efektowne rozwiązywanie nawet najbardziej skomplikowanych problemów i spraw prawnych. Kancelaria świadczy swoje usługi w zakresie : prawa nieruchomości, prawa cywilnego, windykacji wierzytelności, prawa rodzinnego, czy prawa zamówień publicznych. Wieloletnie doświadczenie i duże zaangażowanie w prowadzone sprawy sprawiło, że firma ta stała się jedną z wiodących marek na lokalnym rynku usług prawniczych. Jest to kancelaria profesjonalnie zarządzana, nowoczesna i podejmująca wyzwania. 

M. Wojciechowska i Wspólnicy to profesjonalna kancelaria prawnicza działająca od 23 lat. Dzięki tak dużemu doświadczeniu, prawnikom udaje się z powodzeniem prowadzić sprawy swoich klientów, spośród których większość kończy się powodzeniem. Oprócz doświadczenia, zespół ekspertów wyróżnia się również pod względem wiedzy, którą stale poszerza. Dzięki temu kancelaria z roku na rok zwiększa zakres świadczonych usług i specjalizacji. 
Potrzebujesz porady prawnej? Nie wpisuj w wyszukiwarkę hasła "prawnik Rzeszów" zdając się na przypadek. Zamiast tego powierz swoje sprawy profesjonalistom, którzy opracują najlepsze dla ciebie rozwiązanie. M. Wojciechowska i Wspólnicy to jedna z wiodących kancelarii prawniczych w powiecie rzeszowskim, której zdążyło zaufać wielu klientów, zarówno osób prywatnych jak i przedsiębiorców. Ogromna liczba referencji, jakimi może poszczycić się firma jest dowodem na to, że że usługi prowadzone są na najwyższym poziomie.

Jak oceniasz firmę?
Cena
metraż
Zadowolenie
Najnowsze opinie w bazie: (4)
Jola
Bardzo miła obsługa, rzeczowe podejście do problemu. Pomogli mi w trudnej sprawie, niejedna kancelaria rozkładała ręce. Z cała pewnością najlepsza kancelaria na Podkarpaciu.
Beata
Jestem bardzo zadowolona z usług prawniczych jakie zaoferowała mi kancelaria z Rzeszowa M. Wojciechowska i Wspólnicy. Rzetelne i sumienne podejście do sprawy. Polecam
Andrzej
Rzeszowska kancelaria prawnicza M. Wojciechowska i Wspólnicy to profesjonalni prawnicy znający się na swojej pracy. Posiadają wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu rozwiążą każdy problem. Stały i miły kontakt. Serdecznie polecam
Michał
M. Wojciechowska i Wspólnicy to profesjonalna kancelaria prawnicza, która oferuję swoje usługi od ponad 20 lat. Zatem prawnicy oraz adwokaci posiadają cenne doświadczenie zawodowe i zawsze pozytywnie rozwiązują moje problemy. Polecam
Napisz opinię o firmie
Całościowa ocena:

inne firmy w bazie

Witolda 6b
35-302 Rzeszów
tel: 177735757
Ocena: 5/5 (7 opinii)
Al. Gen. L.Okulickiego 16
35-206 Rzeszów
tel: 178630451
Zostaw ocenę
pierwszy
Obrońców Poczty Gdańskiej 10a
35-509 Rzeszów
tel: tel:17 856-12-56
Ocena: 5/5 (3 opinie)
Starzyńskiego 22/11
35-508 Rzeszów
tel: 668152910
Zostaw ocenę
pierwszy
Kolejowa 13
37-220 Kańczuga
tel: 668118101
Ocena: 5/5 (6 opinii)
Warszawska 139
35-205 Rzeszów
tel: 178631039
Ocena: 5/5 (18 opinii)

Szuflady kuchenne są elementem mebli, który wp...
Prowadnice stosuje się przede wszystkim w konstru...
Sytuacja, w której musimy zająć się pogrzebem ...
Planowanie wykończenia wnętrza nie jest łatwym ...
Wybór baterii zlewozmywakowej może nie być łat...
Wybór odpowiedniego lokum do zamieszkania j...