Kuchnia z wyspą

Kuchnia z wyspą

Jeżeli cenisz sobie wspólnie spędzony z rodziną i przyjaciółmi czas, zwłaszcza przy wspólnym stole i podczas obowiązków domowych takich jak wspólne gotowanie, zastanów się nad kuchnią z tak zwaną wyspą. Wyspa może być blatem z zabudowanym dołem, gdzie pomieścisz wszystkie sprzęty kuchenne, garnki i patelnie.

Możesz wyposażyć ją w płytę grzejną, piekarnik, zlewozmywak lub wstawić do niej małą lodówkę i zmywarkę. Wyspa wreszcie może pełnić funkcję baru, wokół którego ustawisz oryginalne, barowe hokery. Od strony salonu, nasza wyspa powinna mieć jednak bardziej reprezentacyjny charakter. W salonie przyjmujemy przecież gości, osoby z zewnątrz, którym nie powinniśmy pokazywać bałaganu, brudnych naczyń w zlewie, plam po sosach, czy innych kuchennych mini - katastrof. Jednym z popularnych rozwiązań jest stworzenie domowego baru. Jego wyższy blat i szuflady kuchenne zasłoni nieporządek przed obcymi oczami, a nam da możliwość swobodnego gotowania. Barowy klimat zapewnią nam hokery - wysokie stołki barowe, jakie znamy z restauracji, pubów, kawiarni i dyskotek.

Nasi gości będą zachwyceni, mogąc wybrać nowoczesne w kształtach, wygodne hokery, zamiast standardowych foteli, podczas gdy my będziemy podawać im kolorowe drinki. Ponadto, długa lada barowa sprawdzi się także znakomicie w roli bufetu z przekąskami, czy szwedzkiego stołu. Własny bar na pewno szybko stanie się hitem każdej imprezy. Hokery ustawione wokół kuchennej wyspy sprawdzą się także w roli tymczasowej rodzinnej jadalni. Blat wyspy z łatwością zastąpi nam stół, przy którym zjemy szybkie śniadanie, czy kolację. Rankiem bowiem wszyscy się przeważnie spieszymy się do naszych obowiązków i nie mamy czasu na celebrowanie kawy i kanapek.

Najnowsze opinie w bazie: (0)
Napisz opinię o firmie
Całościowa ocena:

inne firmy w bazie

Ocena: 5/5 (1 opinia)
Ocena: 5/5 (2 opinie)
Zostaw ocenę
pierwszy
Ocena: 5/5 (1 opinia)

Zaprojektowanie łazienki nie jest sprawą łatwą...
Bezustannie rozwijające się miasta na terenie na...
Wśród nas nie ma za pewne ani jednej osoby...
Wyposażenie pokoju dziecięcego nie musi być jed...
Epoka klasycyzmu, odcisnęła piętno na całej Eu...
Prowadnice stosuje się przede wszystkim w konstru...